Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture
Strona główna > Ekonomia > Zarządzanie firmą > metoda kaizen, znacie ?

metoda kaizen, znacie ?

metoda kaizen, znacie ?

Szukam jakiś informacji na temat monitoringu należności. Czy ktoś coś o tym słyszał? Możecie podać mi jakieś strony z źródłami informacji?

willos

Posty: 7

 
Metoda kaizen jest systemem małych kroczków, dzięki czemu w wolnym odstępie czasu możemy dojść do sukcesu w firmie lub w życiu prywatnym.

lelitos

Posty: 23

 
Wydaję mi się, że na forum każdy będzie polecał swój system. Jednak wejdź na różne rankingi dostawców erp i poczytaj różne opinie na temat danych firm.

weryl77

Posty: 13

 
Archiwizowanie danych można robić elektronicznie, ja nie mam w firmie tyle miejsca, aby trzymać wszystkie dokumenty i papiery. Część z nich mam w segregatorach, ale to jest bardzo mała ilość.

Trener

Posty: 7

 
Monitoring należności bardzo przydaje się w firmie. W jednym miejscu możesz mieć porządek w fakturach i nie jest łatwo zapomnieć o ich spłacaniu.

Miner-ooo

Posty: 7

 
Archiwizacja dokumentów kadrowych nie jest prostym zadaniem, dlatego tutaj pod tym linkiem https://kaizen.info.pl znajdziesz wiele ciekawych informacji. na różne tematy związane z firmą.

Julian

Posty: 8

 
Monitoring należności bardzo przydaje się w firmie. W jednym miejscu możesz mieć porządek w fakturach i nie jest prosto zapomnieć o ich spłacaniu.

Jasieczek23

Posty: 9

 
Powiem wam, że wiem jakie jest uciążliwe archiwizacja dokumentów kadrowych. Jednak teraz są stosownie stworzone programy do takich rzeczy, więc nie trzeba się męczyć.

CHatka-eKo

Posty: 14

 
Oczywiście, że zna, metodę kaizen. Warto o niej poczytać i się wszystkiego dowiedzieć na spokojnie. Spotuję te metodę w pracy i jestem mega zadowolony, tak jak i moi pracownicy.

Mateusz Borgosz - Ogłoszenia - www.komi

Posty: 4

 
W dzisiejszych czasach wydaje mi się, że najprościej jest wykupić stosowny program, do archiwizowania dokumentów. Na rynku jest ich niesłychanie wiele, wobec tego każdy może wybrać idealny system dla siebie.

rz3zn!k

Posty: 7