Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture
Strona główna > Ekonomia > Zakupy online > producent gadżety reklamowe, znany sklep ?

producent gadżety reklamowe, znany sklep ?

producent gadżety reklamowe, znany sklep ?

Gdzie mogę zamówić gigantyczne ilości gadżetów z własnym nadrukiem, bo nie za niesłychanie wiem gdzie się zgłosić? Mam już projekt swojego logo i teraz zależy mi na tym, aby był on odwzorowany na zamawianych gadżetach.

Marti

Posty: 1

 
Ofert można znaleźć bardzo dużo. Są producenci gadżetów jak i są pośrednicy. Nie za bardzo zwracam na to uwagę, bo dla mnie najważniejsze jest to, aby gadżety reklamowe były jak najlepiej wykonane i Wam też to polecam.

misiek20go - Ogłoszenia - x-plugin.pl 1

Posty: 3

 
Wszedłem na stronę https://spiroprint.pl/gadzety-reklamowe/smycze-reklamowe.html i widzę, że jest to producent gadżetów reklamowych, czyli może to, czego szukacie dla siebie? Nie wiem, jakie mają ceny, bo ich nie porównywałem musicie to zrobić sobie we własnym zakresie.

warter88

Posty: 13

 
Raczej nigdy gadżety reklamowe nie wyjdą z mody. Są tanie i estetyczne. Jeśli jeszcze trafi się na dobrze przygotowaną firmę to otrzyma się najlepsze materiały.

Madzia

Posty: 5

 
Korzystałem z różnych gadżetów reklamowych i wiem, że trzeba zwrócić uwagę na ich jakość wykonania. Jeśli kupimy długopisy, które się wypiszą na drugi dzień albo uszkodzą to nasza firma będzie źle kojarzona, a tego nie chcemy.

Fotnik2

Posty: 3

 
Przez większość osób gadżety reklamowe są odbierane bardzo pozytywnie. To na pewno okazja do tego, aby wykorzystać swoją szansę na promocję własnej firmy. Na początek można zamówić kilkadziesiąt sztuk takich gadżetów reklamowych. Przekonamy się wtedy jak to wygląda w przypadku naszych klientów i czy warto w to inwestować.

Wariat

Posty: 7