Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture
Strona główna > Sport a turystyka > Podróże > coraltravel kraków m1, biuro podróży

coraltravel kraków m1, biuro podróży

coraltravel kraków m1, biuro podróży

Jest tutaj ktoś, kto korzystał z oferty coraltravel z Krakowa i jest w stanie mi pomóc? Jedziemy na egzotyczne wakacje do Tajlandii i zastanawiam się czy wybrać ich oferty? W grę wchodzą spore pieniądze, wobec tego chce mieć pewność.

dada45

Posty: 2

 
Widziałem, że w Krakowie coral travel ma ofertę na stronie https://www.coraltravel.pl/biura-podrozy/malopolskie/krakow/krakow-salon-firmowy-175. Można sobie do nich pójść i sprawdzić.

audi80

Posty: 12

 
My zanim cokolwiek zarezerwujemy to analizujemy wszystko dokładnie. Nie wybieramy opcji last minute, bo wówczas czasu dużo nie ma na podjęcie decyzji. Wolę wybrać opcję first minute i wówczas mam dużo czasu. Wiem, iż wybiorę dla siebie to, co jest najlepsze.

Oleczka1

Posty: 7

 
Według mnie wyjazd na własną rękę zawsze jest ciężcy. Szybko można się przekonać, iż załatwianie osobno samolotu, wyżywienia czy noclegu wcale nie jest tanie. Z biurem podróży jest bezpieczniej i szybciej, zatem polecam.

Albercik3

Posty: 12

 
My wielokrotnie odwiedzamy biuro podróży coraltravel w Krakowie i tam nam doradzają, co wybrać. Byliśmy w mnóstwo miejscach, wobec tego taka pomoc nam się przydaje.

doprzodu67

Posty: 6

 
Jeśli się trafi na tanią ofertę to nie ma się, co zastanawiać. Jest wielu chętnych, dlatego długo taka oferta nie będzie dostępna. Od razu trzeba będzie ją sobie rezerwować.

Oleczka1

Posty: 11

 
Chcieliśmy z rodziną pojechać do Bułgarii, ale nie za niesłychanie znamy jakikolwiek obcy język i nie wiem czy czulibyśmy się tam komfortowo. Tym bardziej, iż w Bułgarii trzeba znać rosyjski albo niemiecki.

1krzysztof1

Posty: 2

 
My, co roku jeździmy do Grecji. Byliśmy już na wielu wyspach, a w tym roku wybieramy się na Rodos. Piękna woda i gwarancja pogody to coś, na co każdy powinien zwrócić swoją uwagę. Nad polskim morzem często jest o wiele drożej i niestety o wiele gorzej.

France23

Posty: 2