Dodajemyopinie.info.pl

Dodajemy opinie o firmach

Ciekawe Dyskusje

Dużo Użytkowników

Szybkie Odpowiedzi

Znacie jakieś legendy Poznania ?

Strona główna > Sport a turystyka > Podróże > Znacie jakieś legendy Poznania ?

Znacie jakieś legendy Poznania ?

08.02.2016 00:10:13 

Które atrakcje w Poznaniu polecacie zwiedzić oczywiście oprócz ratusza, kościołów, bazylik, cytadeli itp.:)

08.02.2016 23:15:44 

W naszym wypadku urodziny się udały, w Poznaniu nie ma takich miejsc jak to muzeum, które potrafi połączyć świetną rozrywkę dla dzieci z dużą porcją wiedzy podanej w tak oryginalny sposób.

09.02.2016 06:29:26 

Nie byle jaka okazja:) Mnie bardzo ujęło to muzeum w poznaniu i dlatego wszystkim polecam. To niezwykłe miejsce, z którego wychodzi się z rumieńcami na twarzy:) Mówię serio, koniecznie trzeba je odwiedzić.

10.02.2016 18:15:12 

Kuba jest ogromnie zadowolony po urodzinach w Poznaniu w muzeum 6D. Namawia nas, żebyśmy mu też tam właśnie urządzili. Coś w tym musi być. Chcę się przekonać na własne oczy więc plan na weekend mamy już gotowy:)

11.02.2016 09:24:06 

Jak na atrakcje w naszym Poznaniu to super sprawa. Można pójść z dzieciakami i przeżyć faktycznie super chwile pełne emocji i wrażeń. Takich muzeów winno być zdecydowanie więcej. Mnie niezwykle się podobało, a dzieciom to już w ogóle. Podobne muzeum jest chyba tylko jeszcze jedno w Kołobrzegu.

12.02.2016 13:52:58 

Organizują naprawdę idealne urodziny dla dzieci w Poznaniu. Mój syn chodzi do przedszkola i nawet z grupą odwiedzili to muzeum. To lepsze niż kino, teatr. Naprawdę polecam odwiedzić to miejsce.

13.02.2016 13:41:40 

Synkowi wyprawiłam urodziny w Poznaniu w tym muzeum 6D i jestem bardzo zadowolona. Grupka liczył 9 dzieci i było super. Bardzo dobry animator, dzieci były pod wrażeniem wszystkiego, tak więc polecam gorąco sięgnąć. To o mnóstwo doskonalsze niż te wszystkie krainy zaba itd. Tort też jest:-)

14.02.2016 14:17:12 

Od lata możemy cieszyć się tymi atrakcjami w Poznaniu. Nie rozumiem tych, którzy jeszcze nie skorzystali z tego zaczarowanego miejsca, a inni przyjeżdżają do nas setki kilometrów by zaczerpnąć naszej kulturalnej rozrywki. Osobiście polecam:) Dzieci mają niesamowitą frajdę.

15.02.2016 11:36:30 

Byliśmy, jesteśmy pod ogromnym wrażeniem http://blubry6d.pl – muzeum z laserami, wrażeniami zmysłowymi, śniegiem, wiatrem i mnóstwem niespodzianek. Moja córcia chciała jeszcze raz zaraz po wyjściu:) z tego muzeum w poznaniu.

16.02.2016 22:41:31 

Zachęcam do odwiedzin tego muzeum w poznaniu. To jest nienormalne miejsce, a technologie jakie tu zastosowano robią gigantyczne wrażenie na odwiedzających. Pełno tu hologramów, chcesz dotknąć i się nie da, łapiesz się na tym i jest odjazd:) Natomiast nie polecam dla dzieci mniejszych niż 4 latka, zbyt dużo wrażeń.

12>>

Ostatnio dodane posty

Opcji jest sporo, można różne wyjazdy zaplanować pytanie czy więcej zabawy, coś ekstremalnego, spokojnego, jakiś sport. Wszystko to trzeba przemyśleć i zastanowić się jaki wyjazd będzie najbardziej odpowiadał wszystkim jego uczestnikom.

Inspiracji można szukać w różnych miejscach, pomysłów na wyjazdy firmowe są różne, w zależności od tego czy ma to być wyjazd aktywny, spotkanie przy bankiecie. Wiele zależy od tego kto będzie w gronie uczestników i to również trzeba brać pod uwagę.

Akurat tych różnych propozycji jeśli chodzi o wyjazd dla pracowników może być dużo. Jak ma być to wyjazd motywacyjny to warto zapewnić atrakcyjne rozwiązania, które sprawią, że uczestnicy faktycznie będą mogli z tego wyjazdu czerpać i będą zadowoleni, że brali w nim udział.

© Copyright Dodajemyopinie.info.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.