Dodajemyopinie.info.pl

Dodajemy opinie o firmach

Ciekawe Dyskusje

Dużo Użytkowników

Szybkie Odpowiedzi

Gdzie wybrać się do Kołobrzegu ?

Strona główna > Sport a turystyka > Podróże > Gdzie wybrać się do Kołobrzegu ?

Gdzie wybrać się do Kołobrzegu ?

08.02.2016 00:10:13 

Mam pytanie odnośnie zwiedzania Kołobrzegu, czy coś konkretnego polecacie? Może coś oprócz typowych, znanych wszystkim szlaków? Zależy mi by dzieci posiadały jakąś frajdę. Niezwykle dziękuję za jakąkolwiek pomoc.

08.02.2016 22:43:24 

Nie tyle dumny, co zapraszać wszystkich. Moje dzieci ciągną mnie znowu do tego muzeum w Kołobrzegu i nie da się im odmówić. Będę musiała znowu się tam wybrać, będziemy też w Poznaniu, tam też jest podobne muzeum.

09.02.2016 09:03:01 

Mnie też się podobało, choć poszłam tam jako opiekunka do dzieciaków. Jeśli chodzi o atrakcje dla szkół w Kołobrzegu to chyba jeden z lepszych pomysłów. Dzieci mogą się tu wiele dowiedzieć, nie jest to zwykłe muzeum, całkiem inne od wszystkich pełne niespodzianek i wrażeń zmysłowych, które najbardziej się podobają.

10.02.2016 09:35:46 

W ogóle dawno nie byłem nad morzem, jakoś bardziej góry nam wychodzą w wakacje:) Ale w tym roku planujemy właśnie zwiedzanie Kołobrzegu i do tego muzeum 6D też planujemy się udać. Nad morzem mamy rodzinkę, która tam była i bardzo chwaliła sobie to miejsce, że lepszych wrażeń to nie ma. Bardzo spoko pomysł i oczywiście jego realizacja.

11.02.2016 06:22:00 

U nas też podobnie:) Jako atrakcja dla dzieci w Kołobrzegu to ekstra miejsce. Legendy o rybakach są tu przekazane dzieciom w niezwykle oryginalny sposób, mogą dotykać eksponaty, a nawet poczuć wiatr we włosach. Trójwymiarowe muzeum jest na poziomie.

12.02.2016 06:23:55 

W ogóle dawno nie byłem nad morzem, jakoś niezwyklej góry nam wychodzą w wakacje:) Ale w tym roku planujemy właśnie zwiedzanie Kołobrzegu i do tego muzeum 6D też planujemy się udać. Nad morzem mamy rodzinkę, która tam była i niezwykle chwaliła sobie to miejsce, iż lepszych wrażeń to nie ma. Niezmiernie spoko pomysł i naturalnie jego realizacja.

13.02.2016 23:12:57 

Skorzystaliśmy właśnie u nich z atrakcji dla szkół w Kołobrzegu http://muzeum6d.pl/23/56/162/Polecamy-Wycieczki-po-Kolobrzegu-HIT-2015.html. Oprócz muzeum wycieczki eko pojazdami po mieście. Bardzo dużo ciekawostek dla dzieciaków podanych im naprawdę w bardzo przystępny i oczywiście atrakcyjny dla nich sposób.

14.02.2016 13:28:49 

W ramach atrakcji w Kołobrzegu warto pójść do tego rybackiego muzeum i skorzystać ze zwiedzania miasta. Cofamy się aż do 1913 roku. Specjalnymi meleksami można przejechać się wszędzie tam, co warto zobaczyć w Kołobrzegu. Bardzo fajnie zorganizowany projekt.

15.02.2016 23:16:59 

Bilety są zdecydowanie tańsze nie ulega wątpliwości dla grup zorganizowanych. Skorzystaliśmy z tych atrakcji dla szkół w Kołobrzegu, a pobyt w muzeum i zwiedzanie miasta niezmiernie miło wspominamy. Dzieci domagają się więcej :-)

16.02.2016 06:01:48 

Bilety są zdecydowanie tańsze oczywiście dla grup zorganizowanych. Skorzystaliśmy z tych atrakcji dla szkół w Kołobrzegu, a pobyt w muzeum i zwiedzanie miasta bardzo miło wspominamy. Dzieci domagają się więcej :-)

Ostatnio dodane posty

Opcji jest sporo, można różne wyjazdy zaplanować pytanie czy więcej zabawy, coś ekstremalnego, spokojnego, jakiś sport. Wszystko to trzeba przemyśleć i zastanowić się jaki wyjazd będzie najbardziej odpowiadał wszystkim jego uczestnikom.

Inspiracji można szukać w różnych miejscach, pomysłów na wyjazdy firmowe są różne, w zależności od tego czy ma to być wyjazd aktywny, spotkanie przy bankiecie. Wiele zależy od tego kto będzie w gronie uczestników i to również trzeba brać pod uwagę.

Akurat tych różnych propozycji jeśli chodzi o wyjazd dla pracowników może być dużo. Jak ma być to wyjazd motywacyjny to warto zapewnić atrakcyjne rozwiązania, które sprawią, że uczestnicy faktycznie będą mogli z tego wyjazdu czerpać i będą zadowoleni, że brali w nim udział.

© Copyright Dodajemyopinie.info.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.