Dodajemyopinie.info.pl

Dodajemy opinie o firmach

Ciekawe Dyskusje

Dużo Użytkowników

Szybkie Odpowiedzi

Phuket wyspa egzotyczna, poleci ktoś ?

Strona główna > Sport a turystyka > Podróże > Phuket wyspa egzotyczna, poleci ktoś ?

Phuket wyspa egzotyczna, poleci ktoś ?

14.06.2017 00:30:13 

Co sądzicie o Tajlandii na własną rękę? Wiele się trzeba naszukać, żeby ogarnąć temat. Od dawna myśleliśmy z żoną o takiej właśnie wycieczce, ale pytanie, czy to opłacalne, czy lepiej biuro?

14.06.2017 18:19:24 

To się mylisz, bo wiele jest ofert objazdowych typu Tajlandia birma wycieczki itp. Ogólnie w tym regionie dają klientom na swobodę odpoczynku, więc można korzystać. Nie jest źle, jeśli chodzi o ceny.

15.06.2017 18:58:20 

Nie polecam wybierać się poza Europę samodzielnie, no chyba że do rodziny :) Mieliśmy kilka niemiłych niespodzianek, więc na pewno jak egzotyczne wakacje to z biurem. Oszustów, naciągaczy nie brakuje.

16.06.2017 10:06:39 

O wycieczki do Azji indywidualnie skrojone dowiadywałem się w wielu miejscach. Nigdzie nie jest tak okej, jak tutaj thailand-trips.pl. Polecam skontaktować się, bowiem można mnóstwo zaoszczędzić.

17.06.2017 08:55:56 

Wspaniała sprawa tylko, co z cenami. Słyszałem, że na samych wyspach Tajlandii jest dość drogo i trudno odszukać na własną rękę coś taniej. Może się mylę, ale przejrzałem już tyle for, że chyba więcej nie ma, a zależy mi na właśnie tym miejscu i żeby budżet spasował chociażby mniej więcej :(

18.06.2017 19:51:38 

A ja nadal nie mam pojęcia na co zdecydować się w ramach tej Azji :( Mówią, że lepsze indywidualne wakacje, bo mniej udręki z czasem, ale jakbym chciała pojechać z dzieckiem, to chyba bezpieczniej z biurem.

19.06.2017 20:57:44 

Sprawdźcie sobie oferty agencji turystycznych. Osobiście obawiałbym się z rodziną tak na własną rękę. Uważam, że bezpieczniej jest zdecydować się na egzotyczne wakacje z biurem. My też podjęliśmy taką decyzję co do Tajlandii.

Ostatnio dodane posty

Opcji jest sporo, można różne wyjazdy zaplanować pytanie czy więcej zabawy, coś ekstremalnego, spokojnego, jakiś sport. Wszystko to trzeba przemyśleć i zastanowić się jaki wyjazd będzie najbardziej odpowiadał wszystkim jego uczestnikom.

Inspiracji można szukać w różnych miejscach, pomysłów na wyjazdy firmowe są różne, w zależności od tego czy ma to być wyjazd aktywny, spotkanie przy bankiecie. Wiele zależy od tego kto będzie w gronie uczestników i to również trzeba brać pod uwagę.

Akurat tych różnych propozycji jeśli chodzi o wyjazd dla pracowników może być dużo. Jak ma być to wyjazd motywacyjny to warto zapewnić atrakcyjne rozwiązania, które sprawią, że uczestnicy faktycznie będą mogli z tego wyjazdu czerpać i będą zadowoleni, że brali w nim udział.

© Copyright Dodajemyopinie.info.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.