Dodajemyopinie.info.pl

Dodajemy opinie o firmach

Ciekawe Dyskusje

Dużo Użytkowników

Szybkie Odpowiedzi

wakacje all inclusive, gdzie ?

Strona główna > Sport a turystyka > Podróże > wakacje all inclusive, gdzie ?

wakacje all inclusive, gdzie ?

28.11.2017 00:30:11 

Mamy ochotę z żoną na wakacje all inclusive. Jeżeli orientujecie się, które biuro jest godne uwagi, to piszcie. W planach mamy Europę, więc jak coś, to polecajcie konkretne miejsca, operatorów, hotele. Czekamy i z góry dziękujemy.

28.11.2017 18:44:21 

Widzę, że coraz więcej tu zwolenników wakacji rodzinnych all inclusive. Mnie też spodobała się ta forma i dzięki niej zwiedzam co roku świat razem z dziećmi. Zawsze mam zagwarantowaną opiekę i rozrywkę dla nich. Nie martwię się o nic, dlatego polecam każdej mamie, która chce trochę odsapnąć. Idealne rozwiązanie dla rodzin, gdzie i tak na urlopach wydaje się mnóstwo pieniędzy.

29.11.2017 14:38:21 

To znakomicie się składa, iż odnalazłam ten wątek. Mam zamiar w końcu wyjechać na komfortowy urlop, więc szukam propozycji wycieczek all inclusive. Lubię zwiedzać, a moje dzieci przyzwyczajone są do ciągłego ruchu :) Może się tutaj coś znajdzie. Ja też czekam na wasze polecenia.

30.11.2017 15:01:12 

Ja też wolę aktywną formę, głównie gdy już odpocznę ze dwa dni po przyjeździe. W przyszłym roku będziemy też szukali czegoś atrakcyjnego w ramach takich wakacji all inclusive. Może się coś ciekawego znajdzie.

01.12.2017 21:44:45 

Masz rację. Nic dziwnego, bo przecież biura podróży muszą konkurować ze sobą :) Dla nas klientów świetna opcja. W tym roku byliśmy na zorganizowanych właśnie w ten sposób wakacjach rodzinnych all inclusive i nie żałujemy. Ciągle wracamy wspomnieniami, a bankowo wybierzemy się na takie same w przyszłym roku. Super sprawa, bo zapewniają wszystko dla dzieci i opiekę też.

02.12.2017 06:32:01 

Byliśmy z tym biurem w Azji clubmed.pl. Mieliśmy obawy, po to inna kultura, wiadomo. Jesteśmy jednak bardzo zadowoleni i uważamy te wakacje rodzinne all inclusive za najlepsze w naszym życiu. To zupełnie inna oferta od całej reszty. Wybierasz, z czego chcesz skorzystać, więc naprawdę nie ma mowy, żeby narzekać. Cenowo nie jest tak źle :)

03.12.2017 17:37:37 

Nie wszędzie zapewniają wycieczki all inclusive. Mnie właśnie zależy na czymś takim w ramach pobytu. Nie należę do tych osób, jakie mogą wylegiwać się na piasku całymi dniami :)

04.12.2017 17:30:30 

Wiem, że taki urlop jest całkiem okej bo raz na takim byliśmy z dzieciakami i rzeczywiście nic niczego nie musieliśmy robić :) Tyle, że rzeczywiście trzeba za takie wakacje rodzinne all inclusive zapłacić sporo ;)

05.12.2017 14:07:28 

Myślę, iż też zdecydujemy się na taką formę. Z tego co widziałam, to teraz wakacje rodzinne all inclusive to zupełnie coś innego. Najbardziej raduje mnie fakt, iż jest opieka do dzieci nawet, jeżeli chodzi o wyjazd zagraniczny i zapewnione są najmłodszym atrakcje.

06.12.2017 17:19:03 

Organizują też w ramach pobytu bardzo atrakcyjne wycieczki all inclusive. Nie lubię jedynie leżeć i się opalać, więc dla mnie była to po prostu kapitalna opcja. Skorzystałem ze wszystkiego :D

12>>

Ostatnio dodane posty

Opcji jest sporo, można różne wyjazdy zaplanować pytanie czy więcej zabawy, coś ekstremalnego, spokojnego, jakiś sport. Wszystko to trzeba przemyśleć i zastanowić się jaki wyjazd będzie najbardziej odpowiadał wszystkim jego uczestnikom.

Inspiracji można szukać w różnych miejscach, pomysłów na wyjazdy firmowe są różne, w zależności od tego czy ma to być wyjazd aktywny, spotkanie przy bankiecie. Wiele zależy od tego kto będzie w gronie uczestników i to również trzeba brać pod uwagę.

Akurat tych różnych propozycji jeśli chodzi o wyjazd dla pracowników może być dużo. Jak ma być to wyjazd motywacyjny to warto zapewnić atrakcyjne rozwiązania, które sprawią, że uczestnicy faktycznie będą mogli z tego wyjazdu czerpać i będą zadowoleni, że brali w nim udział.

© Copyright Dodajemyopinie.info.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.