Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture
Strona główna > Ekonomia > Kredyty bankowe > kancelaria prawna pomagająca przy kredytach we frankach

kancelaria prawna pomagająca przy kredytach we frankach

kancelaria prawna pomagająca przy kredytach we frankach

Czy ktoś walczy z bankami na Śląsku? Kogo możecie polecić z tego terenu?

adam_r

Posty: 1

 
TSUE stoi za frankowiczami i całe szczęście, że kończy się powoli samowolka banków. W Polsce mamy najgorsze w UE warunki kredytowania, a już nie wspominam o obsłudze klienta. Tragedia i wały na umowach.

Hoteowo24h

Posty: 29

 
BIK już pokazuje załamanie rynku kredytowego i prawdopodobnie gospodarki w najbliższych kwartałach. Zamyka się najwięcej działalności gospodarczych w historii, a banki nie mają szans z frankowiczami. Może system się w końcu zmieni na lepsze dla zwykłego konsumenta.

Kruk

Posty: 23

 
Frankowicze wygrywają też, dzięki naciskom własnych społeczności. Gdyby nie solidarność kredytobiorców to by nic z tego nie było. Grupa okazuje się silniejsza w starciu z korporacjami.

Black_Riot

Posty: 8

 
Do tej kancelarii bezpłatnie prześlesz skan umowy do analizy online, bez wychodzenia z domu. Temat bardzo się opłaca.

pawel253

Posty: 3

 
Szkoda ludzi. Całe życie spłacać kredyt i ciągle borykać się z chorymi umowami? Po prostu nie.

serbuś

Posty: 8

 
Łatwo powiedzieć. Jak w złotówkach nie miałeś kiedyś zdolności kredytowej to we frankach wypłacali i ludzie się zgadzali. Teraz kancelarie https://frankowy-kredyt.pl/pozwy/ pomagają takim klientom. Jeżeli w umowie znalazły się klauzule abuzywne to już podstawa do ugody tak naprawdę.

Darjusa

Posty: 5

 
Banki coraz częściej samodzielnie wychodzą z propozycją ugody, bo wiedzą zwyczajnie, że walka się nie opłaca. Niestety warunki ugód wciąż są kiepskie, więc walczyć o swoje przed sądem.

Nikuś23

Posty: 22

 
Całe szczęście, że TSUE stoi za frankowiczami. Nie może tak być, że kredytobiorcę okrada się dosłownie ze wszystkiego i jeszcze trzeba się martwić chorymi zapisami w umowach.

Marioleczka

Posty: 18

 
Ciekawe właśnie, co dalej będzie z wynagrodzeniem za korzystanie z kapitału kredytu. Banki ustalały dotychczas chore koszty dla kredytobiorców. To chyba tylko w Polsce taka patologia. Nigdzie w UE nie ma tak drogich kredytów hipotecznych.

sklepowa12

Posty: 5