Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture
Strona główna > Ekonomia > Budowa mieszkań > Szukam ofert mieszkań na wynajem w Warzawie

Szukam ofert mieszkań na wynajem w Warzawie

Szukam ofert mieszkań na wynajem w Warzawie

Szukam w Warszawie mieszkania na wynajem, jak możecie coś sensownego podpowiedzieć, gdzie ewentualnie będzie można znaleźć jakieś ciekawe oferty to dajcie znać. Zależy mi na tym, żeby jakoś ominąć biuro i nie ponosić mega kosztów.

Noruhe

Posty: 1

 
Inaczej niż typowe biuro nieruchomości działa między innymi Wynajem22.pl, gdzie nie ma prowizji przy wynajmie, tylko opłata na początek 300 złotych i po tej opłacie będzie można mieć dostęp do ofert i będzie można je przeglądać.

Gruby_56

Posty: 2

 
Większość serwisów z ogłoszeniami ma tą bazę obecnie na dobrym poziomie i faktycznie można liczyć na to, że uda się wybrać mieszkanie. Natomiast przy pomocy agencji automatycznie trzeba się liczyć z tym, że to generuje koszty.

Michaś

Posty: 7

 
Możliwości jest sporo, trzeba też mieć trochę czasu, by przeglądać te różne serwisy, w których ogłoszenia się pojawiają, by znaleźć coś dla siebie w niezłej cenie.

dzannne

Posty: 8

 
Ofert jest obecnie sporo, jak zajrzysz do popularnych serwisów ogłoszeniowych to pewnie coś tam sensownego dla siebie będziesz w stanie wybrać. Można także zgłosić zapotrzebowanie na mieszkanie do agencji i oni będą coś dopasowywać.

Rico

Posty: 19

 
Staraj się poszukać kogoś kto będzie miał ofertę prywatną, wtedy będziesz mógł sporo zaoszczędzić na ewentualnej prowizji do agencji. Poza tym na pewno trochę czasu na takie poszukiwania należy poświęcić.

TomekK

Posty: 8